Українська Московська

Последние блоги

Rss

Шановні відвідувачі інтернет-магазину ТМ"Біла Зброя". Дякуємо Вам за зацікавленність продукцією нашоі компаніі. Зараз ми хочемо запросити Вас відвідати наш інтернет-магазин та ознайомитись з оновленною моделлю ножа "Кіборг". Цей ніж отримав якісні зміни. Тепер він продається зі сталевою гардою і сталевим тильником замість алюмінієвих. До комплектаціі ножа входить велика сталева гарда яку раніше треба було купувати окремо , зміцнено руків'я за рахунок зменшення кількості отворів . На рукоятці використовується ударотривкий ABS пластик замісць текстоліту. Є отвір під темляк, а для того, щоб ніж міг витримувати вплив агресивних середовищ він покривається полімерним матеріалом. Накладки рукояті збираються на стяжні втулки, що в свою чергу надає значну можливість використовувати ніж для метаня. І ще одна гарна новина , за рахунок модернізаціі виробництва ми змогли зменшити ціну ножа з 1750 грн до 1140 грн. Маємо надію що ці зміни Вам сподобаються і Ви відвідаєте наш інтернет - магазин. З повагою ТМ "Біла Зброя".

читать далее

Уход за ножом и выбор специальных средств для этого должен делать сам владелец. Важно четко понимать, что внешний вид ножа, долговечность и надежность напрямую зависят от правильного и своевременного ухода.

читать далее

Доброго дня, шановні відвідувачі сайту ТМ "Біла Зброя". Що таке ножі "Біла Зброя" ? Для чого вони?  Чим відрізняються? Чому не великий асортимент?  На всі ці питання ми спробуємо дати Вам відповідь.

читать далее

Приветствуем, уважаемые читатели!

Кто-то длинными зимними вечерами читает книги, кто-то вяжет шерстяные носки, а мы, счастливые обладатели таких предметов как ножи, должны знать как данные вещи заточить. Поэтому, предлагаю Ваше внимание сегодня сосредоточить именно на теме вопроса как правильно можно заточить нож и на что следует обращать внимание в этом процессе, чтобы заточка была максимально эффективной и успешной. А уже после прочтения блога Вы сможете проверить все наши советы на практике длинными зимними вечерами. Итак, начнем:

читать далее

Приветствуем уважаемые читатели!

После непродолжительного перерыва на новогоднее шампанское и рождественскую кутью мы возобновляем публикацию статей на ножевую тематику на нашем блоге. Сегодня мы бы хотели уделить внимание вопросу что такое сталь, из каких сталей изготовляются ножи и в чем суть примесей, металлов в них, которыми так изобилуют описания ТТХ клинков известных брендов.

читать далее