Українська Московська

Последние блоги

Rss

На вулиці дощ та волога, а у нас на блозі затишок та нова стаття на нову ножову тематику, а саме про ножі із спеціальними та додатковими функціями. Надамо слово нашому постійному «гостю» блогу Дітмару Полю:

«Ця стаття присвячена ножам, які виконують тільки якусь одну спеціальну функцію або кілька цікавих додаткових функцій. При цьому не будуть вводитися відмінності між ножами з нерухомим клинком і складними ножами, якщо обидва види призначені для виконання однієї і тієї ж задачі.

читать далее

Сьогодні на нашому блозі ми зупинимось на ножах прихованого носіння. Тема достатньо, не менш ніж самі ножі прихованого носіння, мало відома, тому, маємо надію, Вам буде цікаво дізнатись які переваги, конструкція, способи носіння та історія розвитку супутні цим «таємним помічникам» !

читать далее

На нашому блозі Ви мали можливість останнім часом знайти інформацію, прочитати про тактичні ножі різних конфігурацій, конструкцій та моделей, які за останній час створено. Сьогоднішню статтю ми б хотіли присвятити не менш цікавій темі – ножу водолазів. Це досить мало популярна тема, однак є не менш цікавою з точки зору своїх професійних вимог, конструкторських і технічних рішень, а отже і є гідною Вашої уваги !

читать далее

Після невеликої паузи ми продовжуємо наш блог і сьогодні звернемо Вашу увагу на ножах складного типу для вирішення тактичних та бойових задач. Як розвивався процес конструкторської розробки, які конструкційні моделі існують і з якими перевагами і недоліками пов’язана експлуатація складного ножа – читайте прямо зараз.

читать далее

  Сьогодні на нашому блозі ми публікуємо чергову статтю нашого частого «гостя» на блозі – Дітмара Поля,  присвячену перевагам фіксованого клинка над складним у контексті тактичного ножа. Питання якому ножу надати перевагу – із складним чи фіксованим клинком було, є і буде постійним предметом суперечок і довгих дискусій, оскільки, як у одному, так і у іншому варіанті конструкції є свої переваги – саме про них і пише німецький спеціаліст.

читать далее