Українська Московська

ROOT

Rss

Дочерние категории

Боевые ножи | Блог (4)

Профессиональные испытания боевых ножей от интернет-магазина Била Зброя в различных условиях
Получили новые данные о результатах испытаний ножа "Защитник" из новой линейки боевых и тактических ножей Біла Зброя. 
Полный отчет по результатам испытаний можно прочитать по указанным ниже ссылкам.
С разрешения автора размещаем отчет без изменений.
читать далее

Темою сьогоднішнього блогу буде питання чим є тактичний ніж, для чого він і кому він знадобиться. Ці питання є досить відомими і актуальними, а відповіді на них різноманітними. Сьогодні хотілося б зупинитись на думці американського юриста Евана Ф. Наппена, який займається розробкою Закону про зброю (вогнепальну) у Нью Джерсі. Маємо надію, Вам буде цікаво ознайомитись з позицією Евана, який є і юристом (з досвідом роботи саме у питанні зброї у правовому полі), і аматором-любителем зброєвої тематики одночасно.

читать далее

Вітаємо, шановні читачі !

Сьогодні ми зупинемось на огляді нашої найбільш масової і популярної моделі «Кіборг», а зокрема – у чому полягають ті самі нововведення та модернізації, про які так часто нам писали та просили наші користувачі.

читать далее

Стаття нашого блогу на сьогодні буде присвячена тактичним сокирам та їх перевагам на рівні із іншою зброєю, а також тому, як ефективніше її застосовувати.

«Насправді, скільки живу, стільки й стикаюся з думкою про те, що холодна зброя в умовах сучасної війни для бойового застосування непридатна. Це марна іграшка. Однозначної думки з цього приводу немає. Звісно для звичайного солдата, ніж в армії - це предмет господарського призначення. Та й в масі своїй для "незвичайних" солдат, останнім часом, теж. Ножі витісняються безшумною зброєю, та й імовірність близького контакту з противником, згідно з твердженнями військових експертів, в нинішніх умовах прямує до нуля.

читать далее

Начались полевіе испітания нашей новой линейки боевых и тактических ножей.
Игорь Молодан разместил на своей страничке в Фейсбук детальный анонс и программу будущего испытания.
Ниже с разрешения автора приводим его пост без изменений.

читать далее