Українська Московська
Нож "Крук"
Нож "Крук" Нож "Крук" Нож "Крук" Нож "Крук" Нож "Крук"

Нож "Крук"

Нет в наличии

1.500,00грн.

Количество:    
ВНИМАНИЕ! Представленная цена акционная - для участников боевых действий, сотрудников силовых и специальных структур, ВСУ. Цену не акционную уточняйте по телефону. Технічні характеристики: Загальна довжина, мм - 265 Довжина клинка, мм - 145 Ширина клинка, мм – 29,1 Найбільша товщина клинка, мм - 6,0 Матеріал клинка - сталь 65г Матеріал руків'я - АB..
Модель: Ніж "Крук"
ДОПОЛНИТЕЛЬНАЯ ИНФОРМАЦИЯ
Пожизненная гарантия
Пожизненная гарантия на ножи и топоры ТМ «БІЛА ЗБРОЯ»
Скидка
ВНИМАНИЕ!!! Для заказов в интересах АТО действует специальная скидка.

ВНИМАНИЕ! Представленная цена акционная - для участников боевых действий, сотрудников силовых и специальных структур, ВСУ.

Цену не акционную уточняйте по телефону.

Технічні характеристики:

 • Загальна довжина, мм - 265
 • Довжина клинка, мм - 145
 • Ширина клинка, мм – 29,1
 • Найбільша товщина клинка, мм - 6,0
 • Матеріал клинка - сталь 65г
 • Матеріал руків'я - АBS пластік ( чорний)
 • Конструкція - Фултанг
 • твердість 56-58 по Роквеллу.

Згідно з експертним висновком ніж КРУК відповідає вимогам стандартів України і не є холодною зброєю.

Комплектація:

 • ніж
 • копія висновка експерта
 • упаковка

Купити ніж "Крук"

Даний клинок, представлений в нашому інтернет-магазині Біла Зброя, має відмінні колючо-ріжучі характеристики і, відповідно, підвищену проникаючу здатність.

Завдяки великій товщині клинка - 6мм і спеціальної сталі ніж Крук має високі експлуатаційні показники, в тому числі і в плані довговічності, що є необхідним супутником універсального тактичного ножа. Клиноподібний тип заточки леза вказує на можливість використання при великих навантаженнях на клинок. Завдяки можливостям нашого обладнання лезо має сучасну форму.

Купуючи в нашому інтернет-магазині ніж Крук ви отримуєте копію експертного висновку про те, що клинок відповідає господарсько-побутовому призначенню.

Збільшений упор до комплектації на входить, але може бути придбаний окремо.

!!! ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що в разі бажання придбати збільшений упор, для додаткової комплектації ножа, Вам необхідно повідомити про це нас під час оформлення заказу.

Вартість збільшеного упора - 130 грн.

Вартість чохла - 250 грн.

Замовник на власний розсуд приймає рішення щодо необхідності переобладнання, а також способів та інструментів, необхідних для переобладнання придбаного ножа. Виробник не постачає ніяких інструментів для збирання або розбирання ножа.

В разі встановлення власником на ніж збільшеного упора, він набуває ознак холодної зброї та підлягає відповідних дій з боку власника щодо виконання останнім вимог чинного законодавства України, щодо носіння, зберігання та реєстрації холодної зброї.

Наведені фотографії є тільки демонтрацією окремих властивостей товару. Колір, комплектація, текстура поверхонь товару може відрізнятися від наведених на фото.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке:Вы можете добавить любое видео из YouTube!