Українська Московська

КОМПАНІЯ БІЛА ЗБРОЯ БЕРЕ УЧАСТЬ У XII МІЖНАРОДНІЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНІЙ ВИСТАВЦІ ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА - 2015

Виставка триватиме 22-25 вересня 2015
 
На виставці ми представимо довгоочікувану принципово нову лінійку бойових і тактичних ножів. 
Нова лінійка матиме ще більш потужну конструкцію «фул-танг». Високо технологічна термічна обробка кожного клинка дозволяє забезпечити високу стійкість ріжучої кромки та стабільну твердість на рівні 59 одиниць за Роквеллом. Всі вироби сконструйовані за новою запатентованою схемою, яка дозволяє змінювати стандартній упор на більший, який забезпечує гарантований захист користувача при великих навантаженнях на ніж. Можливість заміни упора також є дуже важливою й з точки зору виконання вимог чинного дозвільного законодавства України. Особливо, це зручно під час переміщення військовослужбовців з місця відпочинку до місця несення служби.
 
Тактичні і бойові ножі нової лінійки повністю розбираються. Їх складові частини (гарда, накладки руків’я, гвинти кріплення) є взаємозамінними. Бойовий ніж в розібраному стані має центр тяжіння зміщений в бік вістря, що дозволяє використовувати ніж для влучного метання. Спеціально сконструйовані технологічні вирізи дозволяють користувачу замість стандартних накладок для руків’я використати паракорд.
На виставці Ви матимете можливість потримати кожний ніж в руках й особисто переконатися у високій якості виробів компанії Біла Зброя. 
Розклад роботи виставки:
22 вересня (вівторок) - 10.00-19.00
Обмеження у відвідуванні – день закритий для загальної публіки. Вхід на виставку тільки для фахівців: за службовими посвідченнями силових структур, держслужбовців, у складі делегацій за офіційними списками підприємств та організацій.
23 вересня (середа)
10.00-19.00 - фахівці та загальне відвідування (вхід до 18.30)
24 вересня (четвер)
10.00-19.00 - фахівці та загальне відвідування (вхід до 18.30)
25 вересня (п’ятниця)
10.00-16.00 - загальне відвідування (вхід до 15.30)
Будемо раді зустрітися з Вами!
 
Теги: