Українська Московська

Сокири

Ця категорія порожня.
Сокири

Традиції застосування холодної зброї в нашій країні дуже древні – ножі, кинджали, шаблі використовувались з давніх давен. Однак, є ще один різновид зброї, про який сьогодні згадують не дуже часто – бойові сокири. На нашу думку бойова сокира незаслужено забута, адже з її допомогою можна виконувати досить великий спектр бойових завдань.

Бойовою сокирою називається модифікація звичайної сокири, що призначена для нанесення критичних уражень живій силі противника. Ключовими особливостями бойових сокир є довге топорище та невелике лезо, вагою біля пів кілограма. Бойова сокира може бути як одноручною, так і дворучною, може застосовуватися в ближньому бою, а також для метання.

Якщо у вас виникло бажання купити сокиру бойову в Києві, ви можете стати власником чудового виробу, що не класифікується як холодна зброя. На сьогоднішній день краща бойова сокира українського виробництва – це «Сварог», випущена компанією «Біла Зброя».

Купити сокири бойові "Біла Зброя" в Україні можна, оформивши замовлення через інтернет магазин або подзвонивши за телефонами (063) 4607066 або (095) 5860365.

Також компанія «Біла Зброя» забезпечує безкоштовну доставку, надає довічну гарантію на всі свої вироби.

Інтернет магазин бойових сокир "Біла Зброя"

Сокири бойові – це яскравий приклад того, як звичайне господарське знаряддя може плавно переродитися у зброю. Саме широким розповсюдженням у господарстві пояснюється повсюдне застосування сокир як зброї у різних культурах світу.

Цікаво знати, що до появи мечів та шабель, саме сокира була ключовою зброєю захисту та нападу. Навіть після появи класичної холодної зброї, сокири не програли битву з мечами, не дивлячись на більш досконалу конструкцію останніх. До основних переваг цього різновиду зброї варто віднести універсальність, простоту виготовлення, можливість метання на великі дистанції, більш потужну силу удару.

Завдяки застосуванню сокири підвищується вірогідність завдати критичні ураження противнику. Якщо ви хочете купити бойову сокиру в Україні, вам потрібно звернути увагу на модель «Сварог». Не дивлячись на своє призначення, ця модифікація відрізняється особливою витонченістю.

Продаж бойових сокир в Києві реалізовано на найвищому рівні, тому ця модифікація виготовлена з високоякісної сталі У8, а руків’я оплетено нейлоновим шнуром, для комфортного хвату. Бойову частину сокири прикрашає древній слов’янський солярний символ – коловрат. Інтернет магазин бойових сокир "Біла Зброя" надає можливість стати власником ідеальної зброї для ведення ближнього бою. Загальна довжина сокири складає 415 мм, довжина руків’я – 340 мм, а найбільша товщина ударної частини – 200 мм. Для зменшення ваги сокири виробник продумав численні прорізи, що спроектовані особливим чином.

Ця особливість не тільки підвищує міцність конструкції, а й надає йому витонченого та привабливого вигляду. Сокира виготовлена з цільного шматка сталі, без застосування з'єднань.

Сокира туристична

Хоча сьогодні бойові сокири у Києві користуються набагато меншим попитом, у порівнянні з бойовими та тактичними ножами, компанія «Біла Зброя» відроджує до них інтерес, цікавим фактом є те, що вони можуть бути використані за широким спектром призначень у якості знаряддя для виживання, наприклад, як сокира для туристичних вилазок.

Оскільки вся продукція компанії пройшла експертне тестування, має укладення про відповідність стандартам, та не відноситься до холодної зброї, ви можете купити сокиру туристичну в Києві, та не хвилюватися про те, що її потрібно буде реєструвати.

Враховуючи високу якість і тонку роботу, ціни на сокири туристичні українського виробництва в Києві знаходяться на дуже демократичному рівні.

Замовити бойову сокиру в Україні

Сьогодні бажання купити сокиру бойову в Україні з’являється у все більшої кількості поціновувачів зброї. Це пов’язано з легкістю застосування сокири як зброї захисту та нападу, а також з її універсальністю – тримати сокиру можна однією або двома руками.

Якщо вам дуже хочеться подивитися на кращі бойові сокири в Україні, ви можете замовити модель «Сварог» прямо зараз. Тим більше що ціна бойової сокири українського виробника дуже демократична, враховуючи співвідношення якості, функціональності та ергономіки. Оскільки руків’я сокири «Сварог» порівняно коротке, а вага невелика, на думку експертів рукопашного бою, це дозволяє бійцю ефективно використовувати одразу дві сокири. До того ж, невелика вага і габарити дають можливість метати зброю, з високою точністю і на велику відстань.

В той же час, сокира «Сварог» зручна при виконанні господарських функцій. Крім того, вузькою частиною клевця можна відкривати консервні банки і використовувати, як сокиру туристичну.

Комфорт утримання сокири «Сварог» в будь якій позиції дозволяє користувачу виконувати з її допомогою інші, більш тонкі, ремонтні роботи.

Ціни на бойові сокири українського виробника "Біла Зброя"

Ціна на бойову сокиру в Україні завжди була досить високою, що зумовлено високою якістю матеріалів. Ціна бойових сокир у Києві, виробництва компанії «Біла Зброя», починається з відмітки в 2500 гривень.

Це досить доступна вартість за таку блискучу, точну і збалансовану зброю. Замовити продукцію компанії ви можете як у Києві, так і по всій Україні. Якщо виріб купується для потреб АТО, ми обов’язково надамо знижки.

Сокира «Сварог» виробництва «Біла Зброя» ніколи не відмовить у бою і допоможе в складній ситуації.