Українська Московська

ТМ Біла Зброя – 100% УКРАЇНСЬКЕ ВИРОБНИЦТВО !!!

Наша компанія, заснована у 2013 році, є однією з небагатьох організацій, яка займається виробництвом своїх, ЗАПАТЕНТОВАНИХ, виробів на території України !

Більшість компаній, як правило, займаються перепродажем іноземних брендів, абсолютно нічого не виробляючи, або замовляють свій товар у всім відомій азіатській країні – Піднебесній, продаючи його під своїм власним логотипом (лейблом). Таким чином, наш ринок, в даному конкретному випадку - ринок зброї, заповнений переважно іноземними брендами або виробами іноземного виробництва, що робить Україну залежною від імпорту та стимулює розвиток виробництва і економіки інших країн, замість своїх власних. На відміну від них, ТМ Біла Зброя є на 100% УКРАЇНСЬКИМ ВИРОБНИКОМ - повний цикл виробництва, сировина, логістика – все повністю українське ! Ми не просто підтримуємо, а посилюємо і зміцнюємо самостійність та незалежність нашої економіки, розвиваючи свій бренд та культивуючи власне виробництво.
Українське виробництво – це один з ключових принципів і атрибутів ТМ БІЛА ЗБРОЯ !
Ми, як виробник саме своїх, унікальних виробів, не спекулюємо цінами і даємо можливість придбати кожному покупцю наш ніж по конкурентноспроможній ціні. На відмінну від закордонних виробників, ми не залежимо від курсу Доллара США, Євро чи Китайського Юаня, оскільки наше виробництво знаходиться в самому серці України – Києві, і ми не залежимо від коливань курсів іноземних валют, макроекономічних подій, цін на нафту, кілометрів митних декларацій і вартості доставки наших ножів в Україну – це все в остаточному рахунку позначається на кінцевій ціні виробу. Товари іноземного походження у більшості випадків не мають оптимального поєднання ціни і якості – це або копійчані ножі низької якості, або якісні вироби з ціною мало доступною для більшості населення. ТМ Біла Зброя, завдяки повному самостійному контролю виробництва, безпосередній взаємодії і контактуванню зі своїми клієнтами і, ГОЛОВНЕ, перебуванні в Україні, пропонує широкий асортимент виробів високої якості по доступній ціні, що додатково забезпечується ПОЖИТТЄВОЮ ГАРАНТІЄЮ.
ТМ Біла Зброя – це максимально оптимальне поєднання ціни/якості при забезпеченні ПОЖИТТЄВОЇ ГАРАНТІЇ і дотриманні повної законності (у рамках Кримінального кодексу) для українського покупця, що стало можливим завдяки зосередженню, функціонуванню і роботі нашої компанії в Україні.

 

Теги: