Українська Московська

ТМ БІЛА ЗБРОЯ на виставці «Зброя та Безпека» 2019 !!!

  ТОВ Біла Зброя цього року, вже вчергове, з великою честю взяла участь у ХVI Міжнародній спеціалізованій виставці «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА». За рік підготовки ми знайшли чим приємно здивувати відвідувачів – це були і нові моделі виробів, і знижені ціни, і гарантійне обслуговування ножів прямо на виставці !

  З 8 по 11 жовтня 2019 року на виставці «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА» ми представили стенд компанії з оновленим асортиментом товару – це і абсолютно нові, ексклюзивні ножі, яких до виставки не було представлено у продажу; і ті моделі ножів, які раніше не презентувались на виставці. 20 різних моделей ножів і бойових сокир дали можливість відвідувачам побачити, які нові дизайни, концепції, форми ножів були розроблені ТМ Біла Зброя протягом року і які нові напрямки ми будемо розвивати.

                                                                        

Серед нових моделей, які не були доступні у широкому продажі або не анонсувались, з’явились:

Тактичний ніж-танто «БУШИДО»

Тактичний ніж-кхукрі «ГУРКХ»

Тактичний ніж «РОЗВІДНИК»

Бойовий кинжал «ДЕСАНТНИК К»

                                                      

 

                                                                  

  Крім різноманіття моделей ножів, постійні клієнти були приємно здивовані і новими сталями – окрім стандартної для нашої лінійки виробів сталі 65Г, також були ножі із Ст70 та австрійської сталі D2.

                                                     

  Відвідувачі на виставці не тільки могли ознайомитись з новими моделями і придбати їх, але й могли обслужити на стенді ТМ Біла Зброя ножі, які вони купували раніше. Безкоштовна заміна ножів перших версій 2015-2017 рр. на нові версії, заміна окремих комплектуючих до ножів, встановлення нових гвинтів та склобоїв на ножі – все це можна було зробити протягом пари хвилин на стенді нашої компанії.

                                                                          

ТМ Біла Зброя щиро вдячна усім хто відвідав наш стенд і зацікавився нашими ножами. Протягом виставки нам дуже приємно і неабияк цікаво було поспілкуватись з відвідувачами, постійними клієнтами, вислухати їх поради, рекомендації і зауваження. Будьте певні, всі побажання ми врахуємо !

                                                                          

Теги: