Українська Московська

Тест боевых ножей от компании Била Зброя | Тесты кинжалов и не только

Rss

Вітаємо, шановні читачі !

Сьогодні на нашому блозі ми б хотіли Вам розповісти про досить мало поширений, однак доволі ефективний тип ножа – керамбіт. Незвичайним у даному випадку є як і форма клинка, так і тип хвату цього смертоносного інструменту, що у підсумку відносить його до доволі екзотичних видів ножів. Про те, що це за ніж, звідки він до нас прийшов, історію його виникнення та особливості застосування у сьогоденні читайте нижче !

читати далі

Кинджал «Десантник» розроблений компанією «Біла Зброя» спільно з співробітниками спеціальних підрозділів СБУ та Збройних сил України.

Кинджал має вузький по формі вербового листя загартований клинок ручного кування з двобічним лезом. У моделі «Десантник-СР» в кореневій частині клинка з обох боків виконана серрейторна заточка. Зазначений вид заточки збільшує ріжучу кромку і дуже зручний для використання в якості стропоріза, а також полегшує вихід клинка.

читати далі
Виставка триватиме 22-25 вересня 2015
 
На виставці ми представимо довгоочікувану принципово нову лінійку бойових і тактичних ножів. 
Нова лінійка матиме ще більш потужну конструкцію «фул-танг». Високо технологічна термічна обробка кожного клинка дозволяє забезпечити високу стійкість ріжучої кромки та стабільну твердість на рівні 59 одиниць за Роквеллом. Всі вироби сконструйовані за новою запатентованою схемою, яка дозволяє змінювати стандартній упор на більший, який забезпечує гарантований захист користувача при великих навантаженнях на ніж. Можливість заміни упора також є дуже важливою й з точки зору виконання вимог чинного дозвільного законодавства України. Особливо, це зручно під час переміщення військовослужбовців з місця відпочинку до місця несення служби.
 
читати далі

Кинджал «ДШБ» розроблений компанією «Біла Зброя» спільно з співробітниками спеціальних підрозділів СБУ та Збройних сил України.

Кинджал має листоподібний загартований клинок ручного кування з двобічним заточуванням. Клинок злегка розширюється до вістря, що надає кинджалу не тільки ефективні колючі, а й ріжучі властивості. У кореневій частині клинка з обох боків виконана серрейторная заточка. Зазначений вид заточки збільшує ріжучу кромку і дуже зручний для використання в якості стропоріза, а також полегшує вихід клинка.

читати далі