Українська Московська

Останні блоги

Rss

ЖИВИМ - ДЯКУЄМО ВАМ ХЛОПЦІ та ДІВЧАТА.

ПАВШИМ - ВИ З НАМИ У ДУМКАХ та СПОГАДАХ.

СПАСИБІ ВАМ...

читати далі

Наша компанія, заснована у 2013 році, є однією з небагатьох організацій, яка займається виробництвом своїх, ЗАПАТЕНТОВАНИХ, виробів на території України !

Більшість компаній, як правило, займаються перепродажем іноземних брендів, абсолютно нічого не виробляючи, або замовляють свій товар у всім відомій азіатській країні – Піднебесній, продаючи його під своїм власним логотипом (лейблом). Таким чином, наш ринок, в даному конкретному випадку - ринок зброї, заповнений переважно іноземними брендами або виробами іноземного виробництва, що робить Україну залежною від імпорту та стимулює розвиток виробництва і економіки інших країн, замість своїх власних. На відміну від них, ТМ Біла Зброя є на 100% УКРАЇНСЬКИМ ВИРОБНИКОМ - повний цикл виробництва, сировина, логістика – все повністю українське ! Ми не просто підтримуємо, а посилюємо і зміцнюємо самостійність та незалежність нашої економіки, розвиваючи свій бренд та культивуючи власне виробництво.

читати далі

ТМ БІЛА ЗБРОЯ вже тривалий час є постійним і надійним постачальником відмінних подарунків до 14 жовтня !

Хороший тактичний або бойовий ніж, 100% УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА з ПОЖИТТЄВОЮ ГАРАНТІЄЮ - ідеальний подарунок для справжнього ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ !

читати далі

Українські ножі ТМ «Біла Зброя» мають безкомпромісну якість і широкий функціонал.

Це дозволяє виробникові гарантувати бездоганну службу ножів ТМ «Біла Зброя» протягом усього терміну їх експлуатації.

Ми гарантуємо, що, дотримуючись усіх правил і норми догляду та використання ножів ТМ «Біла Зброя», Ви можете бути впевненими в тому, що після багатьох років використання, Ваш ніж не втратить своїх якостей.

Довічна гарантія поширюється абсолютно на всі ножі ТМ «Біла Зброя».

 

читати далі

Вітаємо Друзі.

Сьогодні маємо для Вас цікаве чтиво. Розповідь одного із наших колег - ножеманів про свій “Складний” досвід взаємодії із Поліцією та Холодну Зброю.

Текст передаємо відповідно до слів Автора!

читати далі