Українська Московська

Останні блоги

Rss

Наші ножі тепер є у магазині "Каптерка" !! Кожен бажаючий може завітати на вул. Сагайдачного, 12 у Києві та побачити там наші ножі - тепер не тільки на фото, але й потримати власними руками і пересвідчитись у якості нашого продукту !

читати далі

Увага !
Сьогодні останній день акції ! Тільки сьогодні Ви можете придбати або попередньо замовити з пізнішою оплатою наші ножі за найнижчими цінами.

читати далі
Сокира "Сварог" всього за 1600 !! грн (стара ціна - 2500 грн) ;)
 
П/С До 31 травня Ви маєте можливість скористуватись акцією "Весняна ціна" - замовляєте ніж ще у травні, а оплачуєте його влітку по акційній, травневій ціні !
 

 

читати далі

УВАГА !

"Все гарне має властивість закінчуватись !" (с) - відоме прислів'я, але не про ТМ "Біла Зброя" - ми продовжуємо весняні знижки до 31 травня !

 

Встигніть замовити ніж до 31 травня і ціна залишиться акційною (зі знижкою до 550-ти грн на ніж !!!) !

 

До закінчення весняної акції залишилось всього 4 !!! дні. Ми надаємо можливість зробити замовлення до 31 травня та розрахуватись пізніше - замовляєте в травні і купуєте по весняній ціні влітку !!

 

Тільки зараз Ви можете придбати Десантник СР за 1500 грн (при звичайній ціні у 3500 грн) та Захисник за 1200 (звичайна ціна - 1750 грн) !!!

читати далі

Вітаємо, шановні читачі !

  Весняна пора іде повним ходом, а разом з нею і сезон знижок і новинок ! Однак, не тільки новими модельними рішеннями і МЕГА-доступними цінами ТМ «Біла Зброя» приємно дивує своїх клієнтів, а й новаціями та передовими технологіями у направленні дизайну своїх ножів – цьому і буде присвячений сьогоднішній блог.

читати далі