Українська Московська

Останні блоги

Rss

Сьогодні ми друкуємо другу частину серії публікацій про співпрацю ТМ "Біла Зброя" та магазинів мисливського і тактичного спорядження в різних містах України.

ВІТАЙТЕ – Магазин тактичного та військового спорядження "ДИНАМІТ" !

Наші Партнери та Друзі з Полісся – м. ЖИТОМИР !

читати далі

ЖИВИМ - ДЯКУЄМО ВАМ ХЛОПЦІ та ДІВЧАТА.

ПАВШИМ - ВИ З НАМИ У ДУМКАХ та СПОГАДАХ.

СПАСИБІ ВАМ...

читати далі

Наша компанія, заснована у 2013 році, є однією з небагатьох організацій, яка займається виробництвом своїх, ЗАПАТЕНТОВАНИХ, виробів на території України !

Більшість компаній, як правило, займаються перепродажем іноземних брендів, абсолютно нічого не виробляючи, або замовляють свій товар у всім відомій азіатській країні – Піднебесній, продаючи його під своїм власним логотипом (лейблом). Таким чином, наш ринок, в даному конкретному випадку - ринок зброї, заповнений переважно іноземними брендами або виробами іноземного виробництва, що робить Україну залежною від імпорту та стимулює розвиток виробництва і економіки інших країн, замість своїх власних. На відміну від них, ТМ Біла Зброя є на 100% УКРАЇНСЬКИМ ВИРОБНИКОМ - повний цикл виробництва, сировина, логістика – все повністю українське ! Ми не просто підтримуємо, а посилюємо і зміцнюємо самостійність та незалежність нашої економіки, розвиваючи свій бренд та культивуючи власне виробництво.

читати далі

ТМ БІЛА ЗБРОЯ вже тривалий час є постійним і надійним постачальником відмінних подарунків до 14 жовтня !

Хороший тактичний або бойовий ніж, 100% УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА з ПОЖИТТЄВОЮ ГАРАНТІЄЮ - ідеальний подарунок для справжнього ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ !

читати далі

Українські ножі ТМ «Біла Зброя» мають безкомпромісну якість і широкий функціонал.

Це дозволяє виробникові гарантувати бездоганну службу ножів ТМ «Біла Зброя» протягом усього терміну їх експлуатації.

Ми гарантуємо, що, дотримуючись усіх правил і норми догляду та використання ножів ТМ «Біла Зброя», Ви можете бути впевненими в тому, що після багатьох років використання, Ваш ніж не втратить своїх якостей.

Довічна гарантія поширюється абсолютно на всі ножі ТМ «Біла Зброя».

 

читати далі