Українська Московська

Останні блоги

Rss

На нашому блозі Ви мали можливість останнім часом знайти інформацію, прочитати про тактичні ножі різних конфігурацій, конструкцій та моделей, які за останній час створено. Сьогоднішню статтю ми б хотіли присвятити не менш цікавій темі – ножу водолазів. Це досить мало популярна тема, однак є не менш цікавою з точки зору своїх професійних вимог, конструкторських і технічних рішень, а отже і є гідною Вашої уваги !

читати далі

Після невеликої паузи ми продовжуємо наш блог і сьогодні звернемо Вашу увагу на ножах складного типу для вирішення тактичних та бойових задач. Як розвивався процес конструкторської розробки, які конструкційні моделі існують і з якими перевагами і недоліками пов’язана експлуатація складного ножа – читайте прямо зараз.

читати далі

  Сьогодні на нашому блозі ми публікуємо чергову статтю нашого частого «гостя» на блозі – Дітмара Поля,  присвячену перевагам фіксованого клинка над складним у контексті тактичного ножа. Питання якому ножу надати перевагу – із складним чи фіксованим клинком було, є і буде постійним предметом суперечок і довгих дискусій, оскільки, як у одному, так і у іншому варіанті конструкції є свої переваги – саме про них і пише німецький спеціаліст.

читати далі

 Не так давно, з 10 по 14 жовтня, наша компанія взяла участь у Міжнародній виставці «Зброя та Безпека», де представляла широкому загалу останні та найновіші досягнення і розробки ООО «Біла Зброя». З метою систематизації усього матеріалу інформації та наданням можливості її почути тим, хто не зміг побувати на виставці ми публікуємо відео-огляд, який був створений саме під час виставки (посилання на відео на нашому каналі у Youtube https://youtu.be/JW73RUXjOmc ).

читати далі

 Минулого разу ми зупинились на темі питання форм і функціональної ліквідності останніх для тактичних ножів і відповідних їм умов. Сьогодні ми публікуємо продовження статті Дітмара Поля на цю тематику, де він детально аналізує окремі форми і почергово пояснює їх переваги із залученням окремих екземплярів ножів:

читати далі