Українська Московська
Кинджал "Десантник Х12МФ"
Кинджал "Десантник Х12МФ" Кинджал "Десантник Х12МФ" Кинджал "Десантник Х12МФ" Кинджал "Десантник Х12МФ" Кинджал "Десантник Х12МФ" Кинджал "Десантник Х12МФ" Кинджал "Десантник Х12МФ"

Кинджал "Десантник Х12МФ"

На складі

3.500,00грн. 2.800,00грн.

Кількість:    
УВАГА ! Представлена ціна акційна - для учасників бойових дій, співробітників силових і спеціальних структур, ЗСУ. Ціну не акційну уточнюйте по телефону. Технічні характеристики: загальна довжина, мм - 296 довжина клинка, мм - 173 ширина клинка, мм - 24 найбільша товщина клинка, мм - 6,0 матеріал клинка - сталь Х12МФ матеріал руків'я - текстоліт/еб..
Модель: Кинжал "Десантник Х12МФ"
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Пожиттєва гарантія
Довічна гарантія на ножі та сокири ТМ «БІЛА ЗБРОЯ»
Знижка
УВАГА!!! Для замовлень в інтересах АТО діє спеціальна знижка.

 

УВАГА ! Представлена ціна акційна - для учасників бойових дій, співробітників силових і спеціальних структур, ЗСУ.

Ціну не акційну уточнюйте по телефону.

Технічні характеристики:

  • загальна довжина, мм - 296
  • довжина клинка, мм - 173
  • ширина клинка, мм - 24
  • найбільша товщина клинка, мм - 6,0
  • матеріал клинка - сталь Х12МФ
  • матеріал руків'я - текстоліт/ебоніт
  • конструкція кинджалу - розбірна

У відповідності з експертним висновком кинджал «Десантник» відповідає вимогам стандартів України і не є холодною зброєю.

Комплектація:

  • кинджал
  • копія висновка експерта
  • упаковка

Ніж "Десантник"

Кинджал вважається одним з найдавніших типів короткого холодної зброї, яку спочатку було розроблено з метою реалізації можливості постійного прихованого носіння. Характерними особливостями будь-якого кинджала вважається наявність короткого клинка (не більше 40см) з заточеними краями.

У нинішній час кинджал "Десантник" можна використовувати як допоміжну зброю ближнього бою в рідкісних ситуаціях, де застосування вогнепалу неможливо тактично.

Не варто плутати даний ніж зі схожим на нього по найменуванню тактичним ножем "Десантник". Ніж такого типу має явно більші розміри та інше призначення. Кинджал "Десантник" завдяки своїм розмірам і грамотно розробленій рукояті має відмінний баланс.

Збільшений  упор та чохол не входить до комплектаціі ножа. !!!!!!!

!!! ЗВЕРТАЄМО УВАГУ : 

ВАРТІСТЬ ЗБІЛЬШЕНОГО УПОРА 130 грн !!!!!!

ВАРТІСТЬ ЧОХЛА 250 грн !!!!!

Замовник на власний розсуд приймає рішення щодо необхідності переобладнання, а також способів та інструментів, необхідних для переобладнання придбаного ножа. Виробник не постачає ніяких інструментів для збирання або розбирання ножа.

В разі встановлення власником на ніж збільшеного упора, він набуває ознак холодної зброї та підлягає відповідних дій з боку власника щодо виконання останнім вимог чинного законодавства України, щодо носіння, зберігання та реєстрації холодної зброї.

Наведені фотографії є тільки демонтрацією окремих властивостей товару. Колір, комплектація, текстура поверхонь товару може відрізнятися від наведених на фото.

Даний ніж має розбірну конструкцію !

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:Ви можете добавити любе відео з YouTube!