Українська Московська

ДОВІЧНА ГАРАНТІЯ НА НОЖІ ТМ "БІЛА ЗБРОЯ"

Українські ножі ТМ «Біла Зброя» мають безкомпромісну якість і широкий функціонал.

Це дозволяє виробникові гарантувати бездоганну службу ножів ТМ «Біла Зброя» протягом усього терміну їх експлуатації.

Ми гарантуємо, що, дотримуючись усіх правил і норми догляду та використання ножів ТМ «Біла Зброя», Ви можете бути впевненими в тому, що після багатьох років використання, Ваш ніж не втратить своїх якостей.

Довічна гарантія поширюється абсолютно на всі ножі ТМ «Біла Зброя».

 

Для підтвердження довічної гарантії не потрібно пред'являти сертифікати, гарантійні талони і будь-які інші документи.

Підставою для обслуговування ножів ТМ «Біла Зброя» служить факт звернення до нас з оригінальним продуктом ТМ «Біла Зброя».

У разі поломки ножа ТМ «Біла Зброя» з причини, що залежить від виробника, - ми в будь-який момент безкоштовно замінимо ніж, який вийшов з ладу, на аналогічний новий.

У разі поломки ножа з причини неправильного догляду або експлуатації користувачем без втрати ножем конструкційної цілісності, - ми безкоштовно відремонтуємо ніж користувача. В результаті такого ремонту Ви знову зможете використовувати виріб ТМ «Біла Зброя» за призначенням, проте в такому випадку ми не можемо гарантувати повного збереження наявних на ножі зображень, або відновлення первозданного зовнішнього вигляду ножа, хоча використаємо для цього всі доступні нам можливості.

Клієнт оплачує тільки пересилку ножа ТМ «Біла Зброя» в майстерню і назад, а також послуги, пов'язані з обробкою такого відправлення кур'єрською службою.

Термін дії гарантії на ножі ТМ «Біла Зброя» починається з моменту придбання ножа і триває вічно.

Для того, щоб скористатися довічною гарантією на ножі ТМ «Біла Зброя», зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом, використовуючи реквізити в розділі Контакти.

Наші телефони:

098 279-80-68

063 460-70-66

www.zbroja.com.ua

Теги: