Українська Московська

Rss
Отримали нові дані випробувань ножа "Захисник" из новой линійки бойових і тактичних ножів Біла Зброя. 
Повний звіт про результати випробувань можна прочитати з посиланнями, що зазначені нижче.
Здозволу автора разміщуємо звіт без змін.
читати далі

УВАГА !

"Все гарне має властивість закінчуватись !" (с) - відоме прислів'я, але не про ТМ "Біла Зброя" - ми продовжуємо весняні знижки до 31 травня !

 

Встигніть замовити ніж до 31 травня і ціна залишиться акційною (зі знижкою до 550-ти грн на ніж !!!) !

 

До закінчення весняної акції залишилось всього 4 !!! дні. Ми надаємо можливість зробити замовлення до 31 травня та розрахуватись пізніше - замовляєте в травні і купуєте по весняній ціні влітку !!

 

Тільки зараз Ви можете придбати Десантник СР за 1500 грн (при звичайній ціні у 3500 грн) та Захисник за 1200 (звичайна ціна - 1750 грн) !!!

читати далі

Темою сьогоднішнього блогу буде питання чим є тактичний ніж, для чого він і кому він знадобиться. Ці питання є досить відомими і актуальними, а відповіді на них різноманітними. Сьогодні хотілося б зупинитись на думці американського юриста Евана Ф. Наппена, який займається розробкою Закону про зброю (вогнепальну) у Нью Джерсі. Маємо надію, Вам буде цікаво ознайомитись з позицією Евана, який є і юристом (з досвідом роботи саме у питанні зброї у правовому полі), і аматором-любителем зброєвої тематики одночасно.

читати далі

Увага !
Сьогодні останній день акції ! Тільки сьогодні Ви можете придбати або попередньо замовити з пізнішою оплатою наші ножі за найнижчими цінами.

читати далі

Вітаємо, шановні читачі !

Сьогодні ми зупинемось на огляді нашої найбільш масової і популярної моделі «Кіборг», а зокрема – у чому полягають ті самі нововведення та модернізації, про які так часто нам писали та просили наші користувачі.

читати далі