Українська Московська

Rss
Отримали нові дані випробувань ножа "Захисник" из новой линійки бойових і тактичних ножів Біла Зброя. 
Повний звіт про результати випробувань можна прочитати з посиланнями, що зазначені нижче.
Здозволу автора разміщуємо звіт без змін.
читати далі

Темою сьогоднішнього блогу буде питання чим є тактичний ніж, для чого він і кому він знадобиться. Ці питання є досить відомими і актуальними, а відповіді на них різноманітними. Сьогодні хотілося б зупинитись на думці американського юриста Евана Ф. Наппена, який займається розробкою Закону про зброю (вогнепальну) у Нью Джерсі. Маємо надію, Вам буде цікаво ознайомитись з позицією Евана, який є і юристом (з досвідом роботи саме у питанні зброї у правовому полі), і аматором-любителем зброєвої тематики одночасно.

читати далі

Вітаємо, шановні читачі !

Сьогодні ми зупинемось на огляді нашої найбільш масової і популярної моделі «Кіборг», а зокрема – у чому полягають ті самі нововведення та модернізації, про які так часто нам писали та просили наші користувачі.

читати далі

Стаття нашого блогу на сьогодні буде присвячена тактичним сокирам та їх перевагам на рівні із іншою зброєю, а також тому, як ефективніше її застосовувати.

«Насправді, скільки живу, стільки й стикаюся з думкою про те, що холодна зброя в умовах сучасної війни для бойового застосування непридатна. Це марна іграшка. Однозначної думки з цього приводу немає. Звісно для звичайного солдата, ніж в армії - це предмет господарського призначення. Та й в масі своїй для "незвичайних" солдат, останнім часом, теж. Ножі витісняються безшумною зброєю, та й імовірність близького контакту з противником, згідно з твердженнями військових експертів, в нинішніх умовах прямує до нуля.

читати далі

Розпочалися польові випробування нашої нової лінійки бойових і тактичних ножів.
Ігор Молодан розмістив на своїй сторінці детальний анонс і програму майбутнього випробування.
Нижче з дозволу автора приводимо його пост без змін.

читати далі