Українська Московська

Добре, сину, ножі будуть

На святеє діло.

Т.Г.Шевченко «Гайдамаки»

Є питання?
Відповідаємо оперативно 

Ніж - це і помічник, і захисник, і друг. Ніж має свою душу і характер.

Щоб володіти ножем Біла зброя недостатньо лише придбати його. Необхідно заслужити його довіру і дружбу.

Володіння ножем Біла зброя - не просто спосіб дії. Це філософія і мистецтво. Століттями наші прадіди створювали і вдосконалювали його. Тепер же, маючи за спиною весь їхній досвід і збережені традиції, наші майстри продовжують найдавніше мистецтво ножової справи, і ми можемо доторкнутися до холодної сталі і відчути гарячу душу Білої зброї.

Ніж можна любити або не любити, але не можна не помітити його естетику, холодний блиск і збалансованість.

У нашому інтернет-магазині ножів ми з гордістю представляємо Вам кращі українські бойові ножі і сокири ручної роботи, високої якості і різного призначення. Зверніть увагу, що всі ножі Біла зброя, каталог яких є доступним на сайті нашого інтернет-магазину бойових ножів, виготовляються саме на території України, з українських матеріалів та українськими майстрами.

Інтернет магазин ножів

У недавньому часі увага до продажу ножів бойових і тактичних або сокир для виживання значно зросла. В моду увійшло колекціонування холодної зброї, іноді, навіть, самостійно виготовленої. Сучасний ніж в спецпідрозділах, все частіше використовується як засіб для виконання функції універсального інструменту. У зв'язку з цим навіть з'явився новий термін - тактичний ніж, купити такий можливо в нашому магазині ножів. З його допомогою ріжуть мотузки, загострюють кілочки, відкривають консерви і багато іншого. Щоб отримати ніж, який максимально відповідатиме даним вимогам виробники запозичують найбільш корисні елементи у ножів для виживання. Відповідно такі ножі стали досить популярними навіть серед цивільного населення і купити їх можна в практично в будь-якому інтернет-магазині ножів.

Бойові ножі відрізняються тим, що їх основним завданням є виключно нейтралізація ворога. Хоча, якщо врахувати те, що значення бойового холодної зброї в сучасному світі практично зменшилася до нуля, а добре підібраний тактичний ніж виконає його роботу не набагато гірше, ніж даного типу буде корисний виключно малій кількості користувачів бойових ножів.

У будь-якому бойовому або тактичному ножі вкрай важливим є практично все - довжина, ширина і хват рукоятки, гострота, форма і заточка леза в сумі утворюють правильний баланс.

Купити ніж

Крім спеціальних характеристик продаж ножів в україні має особливий юридичний статус. Практично всі бойові ножі українського виробництва є холодною зброєю так як це єдиний тип холодної зброї призначений для використання проти людини. Отже перше що треба знати - є воно холодним або виробом господарсько-побутового призначення, а саме має сертифікат в якому зазначено, що ніж холодною зброєю не є і його можна відкрито купити. В інтернет-магазині ножів Біла Зброя уся доступна продукція, без внесення можливих змін, не є холодною зброєю.

Також користуються попитом сокири, туристичні ножі та мисливські для виживання. Частково за своїм призначенням вони нагадують тактичні ножі так як для кожного мисливця або просто туриста пріоритетом стоїть надійність, простота і зручність використання ножа, функцією якого буде оброблення туш тварин і риби, різання гілок, палиць, відкривання залізних банок, використання для інших користувальницьких цілей. Кожен магазин при продажі ножів в Україні виділяє безумовною вимогою - наявність якісної сталі для використання в будь-яких погодних умовах, можливості заточування в будь-який час, широкий міцний клинок.

Продаж ножів

З огляду на події, зараз розгортаються на території нашої держави, на замовлення в інтересах АТО діє спеціальна знижка!

Поставки за межі України наш магазин ножів не здійснює.

Використовуючи телефони на нашому сайті Ви можете уточнити будь-яку необхідну інформацію з приводу бойових і тактичних ножів і купити в інтернет-магазині України Била Зброя.

Останні матеріали
 

Інтернет магазин бойових та тактичних ножів «Біла Зброя»

Мистецтво володіння холодною зброєю здавна було в Україні важливою складовою військової підготовки – козаки майстерно володіли і шаблею, і сокирою, і кинджалами. Сучасні захисники нашої Рідної землі не один раз демонстрували високий професіоналізм у поводженні не тільки з високоточною та високотехнологічною зброєю, але й у застосуванні холодної зброї.

Компанія «Біла Зброя» вирішила відродити стародавні звичаї та запровадити серійне виробництво широкої лінійки ножів бойового та спеціально-тактичного призначення. Інтернет магазин ножів в Україні пропонує широкий вибір бойових і тактичних ножів, які відрізняються високими технічними характеристиками та безкомпромісною якістю.

Якщо вам потрібно купити бойовий або тактичний ніж в Україні, до ваших послуг оперативна доставка по всій території країни. Вам достатньо вибрати ніж, що сподобався вам більше всього, оформити заявку та отримати виріб уже через декілька днів. Продаж ножів в Україні в інтернет магазині "Біла Зброя" реалізований таким чином, щоб кожен міг знайти для себе саме той ніж, який максимально відповідає його задачам та потребам. Наш магазин ножів в Україні з гордістю представляє бойові та тактичні ножі українського виробництва, якість яких можна легко порівняти з найкращими аналогами світового рівня.

Магазин ножів "Біла Зброя" в Києві

Інтернет магазин ножів у Києві порадує комфортом та вивіреним асортиментом навіть самого прискіпливого покупця. Так, у нас ви можете купити тактичний або бойовий ніж у Києві, вибравши для себе оптимальні технічні характеристики. Варто відзначити, що існує суттєва різниця між бойовим та тактичним ножем. В першу чергу, це зрозуміло з назви – бойовий ніж призначено для ведення бою та ураження живої сили противника.

Тактичний ніж більш універсальний, до того ж, окрім бойових функцій, призначений для виконання широкого спектру додаткових операцій.

Наприклад:

  • аварійно-рятувальних,
  • ремонтних,
  • господарчо-побутових.

Інколи тактичний ніж може виявитися єдиним шансом людини, що потрапила в екстремальну ситуацію. Часто саме наявність якісного тактичного ножа допомагає врятувати життя. Одним із ключових аспектів якісного бойового або тактичного ножа є ергономіка, що обумовлюється комфортним хватом ножа рукою. Ніж має ідеально лежати в руці, особливо коли людина знаходиться у стані стресу.

Продаж ножів в Києві в магазині "Біла зброя" реалізовано так, що в асортименті представлені вироби виключно українського виробництва. Кожен ніж пройшов ретельний, індивідуальний контроль якості, має довічну гарантію від виробника. Магазин ножів у Києві пропонує широкий вибір холодної зброї, призначеної для виконання різних тактичних та бойових задач.

«Біла Зброя» – виробник ножів в Україні

Сьогодні наша країна переживає відродження інтересу до вітчизняної продукції, і ножі українського виробництва не є винятком. Виробник ножів в Україні, компанія «Біла Зброя» пропонує на розгляд покупців високоякісні, ідеально збалансовані ножі, бойового та тактичного призначення. Сучасні виробники ножів в Україні відчувають підвищену увагу до своєї продукції.

Важливо розуміти, що в нашій країні є багато майстрів своєї справи, які на замовлення клієнта можуть створити ніж, який можна легко порівняти з найкращими світовими взірцями, що являє собою вершину інструментального та ювелірного мистецтва. Щоб не осоромити цю традицію, компанія «Біла Зброя» зібрала під своїм стягом найталановитіших та найдосвідченіших майстрів ножової справи. Компанією було закуплено високотехнологічне обладнання, та сконцентровано всі зусилля на організації серійного виробництва високоякісних бойових і тактичних ножів.

Продукція компанії «Біла Зброя» спрямована на безкомпромісне задоволення утилітарного запиту свого користувача. Дизайн виробів лаконічний, суворий і чітко прив’язаний до функціональності. Сучасні українські ножі «Біла Зброя» вирізняються прекрасним балансом, зручним руків’ям, міцним клинком та стійкою ріжучою кромкою. Варто відзначити, що всі вироби торгової марки «Біла Зброя» розроблені в тісному співробітництві з професійними військовослужбовцями Збройних Сил та Служби Безпеки України. Їхній досвід та практичні навики дозволяють нам постійно удосконалювати наші вироби.

Тактичні ножі українського виробництва

Українські тактичні ножі «Біла Зброя» повністю відповідають міжнародним стандартам, що пред'являються до функціональності, практичності та міцності. Тактичні ножі українського виробництва, випущені під торговою маркою «Біла Зброя», розроблені спеціально для виконання особливо складних аварійно-рятувальних задач та воєнних операцій.

У нас ви можете купити тактичний ніж українського виробника "Біла Зброя", що допоможе в будь якій екстремальній ситуації. Всі моделі, представлені на сайті, відрізняються ретельно вивіреною, міцною конструкцією, ідеальним балансом, стійкою ріжучою кромкою. Виробник надає довічну гарантію на всі вироби торгової марки «Біла Зброя». 

Бойові ножі українського виробництва

Бойові ножі українського виробництва відрізняються продуманою конструкцією, що забезпечує максимум ефективності у бою. Не так давно у серійне виробництво були запущені українські бойові ножі «Кіборг» та «Штурм», які відрізняються збіркою типу фултанг. Головними перевагами цих ножів є можливість заміни деталей рукоятки та гарди, що важливо при транспортуванні.

Кинджал «ДШБ» відрізняється листоподібною формою та серрейторною двосторонньою заточкою. Дякуючи цій особливості кинджал можна використовувати для розрізання строп. Продумана форма клинка дозволяє використовувати всю робочу частину леза, що суттєво підвищує його функціональність.

Компанія «Біла Зброя» випускає ножі для виконання різноманітних задач, наприклад, кинджал «Десантник», що також має серрейторну заточку, оснащено ебонітовим руків’ям. Гарда і руків’я відрізняються повною симетрією, а металеві елементи оснащено антибліковим покриттям. Ми впевнені, що купити бойовий ніж українського виробника "Біла Зброя" для користувача – значить не просто придбати якісний ніж на все життя, але й отримати надійного помічника, що не підведе в найскладнішій ситуації.

Ціни на бойові і тактичні ножі "Біла Зброя"

Якщо врахувати чудову функціональність, високу якість сталі клинка та ергономіку, ціна тактичного ножа в інтернет магазині "Біла Зброя" є не дуже високою.

Вартість стартує від позначки в 1500 гривень. Важливо відзначити, що для потреб АТО наш магазин надає знижки. Також не дуже високі ціни на бойові ножі українського виробника "Біла Зброя". Вартість кинджалів українського виробництва в повній мірі виправдана високою якістю і функціональністю.

Наш ніж ніколи не відмовить у бою або іншій складній ситуації.