Українська Московська
Ніж "Смерк"
Ніж "Смерк" Ніж "Смерк" Ніж "Смерк" Ніж "Смерк" Ніж "Смерк"

Ніж "Смерк"

На складі

1.450,00грн.

Кількість:    
Технічні характеристики: Загальна довжина, мм - 265 Довжина клинка, мм - 145 Ширина клинка, мм – 29,1 Найбільша товщина клинка, мм - 6,0 Матеріал клинка - сталь 65г Матеріал руків'я - ABS пластік(чорний) Фултанг твердість 56-58 од по роквеллу Згідно з експертним висновком ніж СМЕРК відповідає вимогам стандартів України і не є холодною збро..
Модель: Ніж "Смерк"
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Пожиттєва гарантія
Довічна гарантія на ножі та сокири ТМ «БІЛА ЗБРОЯ»
Знижка
УВАГА!!! Для замовлень в інтересах АТО діє спеціальна знижка.

 

Технічні характеристики:

 • Загальна довжина, мм - 265
 • Довжина клинка, мм - 145
 • Ширина клинка, мм – 29,1
 • Найбільша товщина клинка, мм - 6,0
 • Матеріал клинка - сталь 65г
 • Матеріал руків'я - ABS пластік(чорний)
 • Фултанг
 • твердість 56-58 од по роквеллу

Згідно з експертним висновком ніж СМЕРК відповідає вимогам стандартів України і не є холодною зброєю.

Комплектація:

 • ніж
 • копія висновка експерта
 • упаковка

Купити ніж "Смерк" в Україні

Пропонуємо вашій увазі тактичний ніж Смерк від компанії Біла Зброя. Форма його клинка має тип "Дроп поінт". За рахунок зниження лінії обуха лезо отримує меншу вагу у порівнянні з аналогом такої ж довжини. При цьому на обуху знаходиться повноцінне лезо, що значно розширює його функціональні можливості, а це означає, що клинок в рівній мірі відмінно ріже і коле. Згідно статистики ніж Смерк може стати цікавим навіть просто любителям вилазок на природу завдяки своїм універсальним характеристикам.

Скориставшись номерами контактів на сайті нашого інтернет-магазину Біла Зброя Ви маєте можливість отримати консультацію нашого фахівця щодо придбання ножа "Смерк".

Збільшений упор до комплектації на входить, але може бути придбаний окремо.

!!! ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що в разі бажання придбати збільшений упор, для додаткової комплектації ножа, Вам необхідно повідомити про це нас під час оформлення заказу.

Вартість збільшеного упора - 200 грн.

Замовник на власний розсуд приймає рішення щодо необхідності переобладнання, а також способів та інструментів, необхідних для переобладнання придбаного ножа. Виробник не постачає ніяких інструментів для збирання або розбирання ножа.

В разі встановлення власником на ніж збільшеного упора, він набуває ознак холодної зброї та підлягає відповідних дій з боку власника щодо виконання останнім вимог чинного законодавства України, щодо носіння, зберігання та реєстрації холодної зброї.

Наведені фотографії є тільки демонтрацією окремих властивостей товару. Колір, комплектація, текстура поверхонь товару може відрізнятися від наведених на фото.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:Ви можете добавити любе відео з YouTube!