Українська Московська

Умови угоди

1. Операції з товарами

  • Всі дії щодо замовлення, купівлі або відмови від будь-якого товару з нашого каталогу виконуються лише в умовах наших контактних даних. Тобто або безпосередньо за допомогою сайту, або за телефонами, вказаними на ньому в якості контактних даних.
  • Якщо замовлення було зроблено у робочий час (з 9:00 до 17:00), представник інтернет-магазину зобов’язується зв’язатись з покупцем (замовником) у найближчі декілька годин. Якщо замовлення було зроблено у неробочий час, вихідні або святкові дні, представник інтернет-магазину зв’яжеться з покупцем (замовником) у найближчий робочий час.
  • Замовлення вважається неоформленим, якщо покупець (замовник) не підтвердив його у телефонному режимі  (не відповідав на дзвінок представника інтернет-магазину, знаходився за межами доступу мобільного зв’язку тощо).

2. Ціни в каталозі

Всі ціни в каталогах інтернет-магазину вказані з урахуванням ПДВ. Рахунок на оплату товару виписується відповідно до ціни, що на момент оформлення замовлення була наявна в каталозі. Ми залишаємо за собою право змінювати ціни без попереднього попередження.

Більшість товарів, наявних в інтернет-магазині, виготовляються в Україні та представлені в каталогах за цінами виробників – без націнок.

3. Доставка

Ми гарантуємо, що завжди прикладаємо максимум зусиль для того, щоб відправити замовлений товар якнайшвидше, але не можемо гарантувати, що товар прибуде о певній годині або до якогось часу. Ми не беремо на себе зобов’язань по відшкодовуванню збитків, що так чи інакше можуть виникнути в результаті відсутності доставки в заявлені строки.

Покупець (замовник) зобов’язується  проінформувати інтернет-магазин про свої претензії щодо доставленого товару (не той товар, неповна комплектація, дефекти, інше) у письмовій формі протягом 24 годин з моменту отримання товару. Інакше інтернет-магазин не бере на себе зобов’язань по усуненню вказаних недоліків.

4. Гарантія якості

Ми гарантуємо, що всі товари, представлені в каталогах, є оригінальними та відповідають міжнародним стандартам якості. Товари, вироблені не на території України, було доставлено на її територію легально. Період гарантійного обслуговування (якщо такий передбачено) встановлюється виробником.

5. Повернення товару

Товари підлягають поверненню лише за умови збереження товарного вигляду, наявності повної комплектації та оригінального пакування. Повернення товару здійснюється лише у встановлені законом строки та по встановленим правилам. У такому випадку ми також залишаємо за собою право пред’явити покупцю (замовнику) чек на покриття адміністративних та інших збитків.

6. Форс-мажорні випадки

Ми звільняємо себе від відповідальності за часткове або повне невиконання своїх обов’язків, передбачених домовленостями з покупцем (замовником), якщо невиконання виявилось наслідком непереборних  обставин (пожежа, повінь, землетрус, воєнні дії, дії та нормативні вказівки державних органів тощо), що виникли під час виконання нами своїх обов’язків за умови, що вищезазначені обставини безпосередньо вплинули на наші дії.

7. Інша відповідальність

Ми не несемо відповідальності за будь-які збитки покупця (замовника), що були отримані в результаті використання купленого товару. Ми гарантуємо, що будь-які товари нашого інтернет-магазину є безпечними за умови виконання належних правил безпеки.