Українська Московська

Тестування тактичного ножа УКР - нове і цікаве.

Відео-огляд, тести, висновки від команди "Біла Зброя".  Що будемо змінювати. АНОНС нової моделі !

Як попередньо обіцяли, публікуємо один з відео-оглядів, на якому тестується наш тактичний ніж "УКР"
https://www.youtube.com/watch?v=YrxIs6BXdMQ

Загалом резюмуючи тест, ми як виробник, можемо сказати наступне:
ПОЗИТИВНІ АСПЕКТИ НОЖА УКР
1) Ніж повністю впорався з усіма польовими і табірними задачами, навіть з такими, до яких дана модель не призначена - наприклад "батонінгу". Однак на відео прекрасно видно, що не дивлячись на загострений верхній спуск, ножем без проблем можна розрубувати колоду.
2) Тест на метання підтвердив високі ергономічні якості ножа і гарний баланс ножа.
3) Тест на перевірку гостроти кромки підтвердив факт, що вітчизняна сталь 65Г при якісній термообробці добре тримає різ і цього буде цілком достатньо при роботі у польових умовах, не витрачаючи зайві гроші на ножі із дорогих сталей іноземного виробництва.
4) Тест на злам кінчика показав, що "УКР" не боїться навантажень на кінчик і ним сміливо можна працювати, наносити сильні колючі удари і тд.

НЕГАТИВНІ АСПЕКТИ НОЖА УКР
1) Тест на рубку показав, що для даної задачі, при наявній геометрії клинка, УКР показує себе значно гірше моделі ЗАХИСНИК. Для такої техніки ЗАХИСНИК, за рахунок своєї ваги і геометрії клинка підійде набагато краще.
"А що з УКРОМ ?"- запитаєте Ви. Наша відповідь наступна - ми враховуємо цю ваду даної моделі і змінимо геометрію клинка. Тепер на УКРІ буде більш агресивний різ і він чудово справлятиметься з рубкою.
2) Форма ручки і її зручність - питання відкрите для дискусій. Дизайн і форма ручки на серійних ножах у нас незмінний з 2014 року. Форма ручки стала, вона тільки переживала 2 рестайлінги - перехід з текстоліту на АБС-пластик і заміна накладок цільною конструкцією. Питання зручності у нас не ставало проблемою до моменту виходу відео, однак ще до появи ролику, можемо Вас запевнити, ми почали розробку нової форми ручки - вона буде доступна у версії з текстоліту і АБС-пластику.

"Зроблені висновки це добре, але коли буде проведена модернізація ?" - логічне питання, як підсумок цього резюме. Можемо Вас запевнити, що до кінця цього тижня ми представимо Вам нову, модернізовану версію ножа УКР і з наступного тижня її можна буде придбати самі знаєте де

Теги: